Skvělé tipy pro fotbalové hráče a fanoušky

Fotbal

Hlavním zaměřením by mělo být to, jak se můžete stát lepším hráčem. Níže uvedené informace vám pomohou naučit se některé fantastické dovednosti. Čtěte dále a vylepšete svou hru pro svůj tým i pro vás.

Chcete-li, aby přechod od přijetí míče k jeho směrování byl plynulejší, nezachycujte ani nezastavujte míč úplně. Místo toho, jak se míč blíží, zaměřte se na kontakt s horní nebo střední částí míče, poté na něj poklepejte ve směru, kterým chcete, a pokračujte v manévrování dolů po poli.

Spolupracujte se svými spoluhráči na stanovení herních strategií. Každý musí pochopit, co dělají ostatní hráči. Můžete například dvakrát křížit a pak zapnout třetí hru.

Jen málo hráčů ví, jak ovládat lofted míčky. Při průchodu držte míč nízko a rychle s ním pohybujte. Pokud potřebujete provést delší přihrávku, použijte lofovaný míč.

Když kopnete dlouhý kop na spoluhráče, přibližte se k míči v úhlu 35 stupňů. To vám umožní plně využít kopající nohu plnou silou. Pomocí paží si udržujte rovnováhu a přitom položte nohu bez kopání přímo na míč. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, udržujte míč blízko u země.

Pokud jste začátečník a o fotbale toho moc nevíte, nejlepší způsob, jak se dozvědět něco víc, je sledovat některé hráče v akci. Měli byste se jít podívat na místní hru, a pokud žádná není k dispozici, můžete sledovat několik her vysílaných v televizi.

Konečně je čas vzít to, co jste se naučili, na pole a vyzkoušet to. Pomocí toho, co jste si zde přečetli, vylepšete svou hru, až se příště vydáte na hřiště. Přemýšlejte o všem, co jste se naučili, a pokračujte v učení se novým věcem, o které se můžete podělit se svými spoluhráči. Užijte si také své hry.